CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Ekologiczna jazda na egzaminie

Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeEkologiczna jazda na egzaminie
zapytał 7 miesięcy temu
Słyszeliście o tym, że chcą wprowadzić ekologiczną jazdę na egzaminach prawo jazdy? Moim zdaniem to nienormalne. I podobno za to jeszcze będzie można oblać.

3 odpowiedzi
odpowiedział 7 miesięcy temu
Jak dla mnie to nic dziwnego. Coraz więcej gada się o tej całej ekologii. To można było się tego spodziewać, że prędzej czy później dosięgnie to też tego sektora. Jak dla mnie ekologiczna jazda jest ok. Sam stosuję się do tych zasad no i po prostu jeździ się nie tylko bardziej przyjaźnie dla środowiska, ale też znacznie bardziej oszczędnie. Jak się dowiedziałem jak można zmniejszyć zużycie paliwa to od razu zacząłem stosować się do tych zasad. Okazało się, że mogą zaoszczędzić nawet 15 procent paliwa. No i co w tym złego? Paliwo to nie woda.

odpowiedział 7 miesięcy temu
Jak dla mnie ok. Mogliby tego uczyć w szkołach jazdy. Kształtować w młodych osobach dobre nawyki, ale żeby od razu za to oblewać kogoś na egzaminie. Tego nie potrafię zrozumieć. Ten młody człowiek już i tak będzie tak zestresowany, że masakra a tu jeszcze będą mu kazali pamiętać o tym, że ma ekologicznie jeździć. Bzdura totalna moim zdaniem. Ja jak zdawałem egzamin na prawo jazdy to prawie wcale nie patrzyłem na znaki drogowe. Młody stażem kierowca nie jest przecież tego w stanie wszystkiego ogarnąć.

odpowiedział 7 miesięcy temu
A ja nie widzę problemu. Jak ktoś potrafi jeździć to przecież co to za różnica. Eko driving to przecież nic skomplikowanego. Przecież na pewno od tych kursantów nie będą wymagać aż tak dużo. Na pewno będą kazali im tylko ruszać bez dodawania gazu (co i tak większość młodych kierowców robi), zwalniać stopniowo przed skrzyżowaniem (co i tak trzeba robić), no i pewnie szybciej zmieniać biegi. To także nie należy do skomplikowanych czynności. Więc nie rozumiem po co w ogóle ta cała dyskusja.

Twoja odpowiedź

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Oceń ten artykuł

Ekologiczna jazda na egzaminie

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen
Jakie auto na campera wybrać?

Bartosz Śledź

1 tydzień

Hamulce tarczowe czy bębnowe?

Bartosz Śledź

2 tygodnie

Jakie wycieraczki samochodowe wybrać?

Bartosz Śledź

3 tygodnie

5 czy 6-biegowa skrzynia biegów?

Bartosz Śledź

4 tygodnie

Jakie opony zimowe wybrać?

Bartosz Śledź

1 miesiąc

Kamper czy przyczepa?

Bartosz Śledź

1 miesiąc

Czekamy na Twój komentarz