CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Korekta lakieru Gdańsk. Kogo możecie mi polecić?

Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeKorekta lakieru Gdańsk. Kogo możecie mi polecić?
zapytał 4 miesiące temu
Mam Opla Omegę drugiej generacji (Omega B) z 1996 r. i generalnie auto wymaga konkretnej korekty lakieru. Mieszkam w Gdańsku, więc byłbym wdzięczny za jakiegokolwiek polecenia lakierników z Trójmiasta - także jakby co to Sopot i Gdańsk oczywiście wchodzą w grę. Szukam oczywiście kogoś, kto nie zedrze mnie do ostatniego grosza, bo nie mam zbyt wiele oszczędności za to, a korozji do usunięcia jest naprawdę dużo. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie. 
ZsVaOt replied 3 miesiące ago

aureus sepsis may also contribute to tempering IDU associated infection severity best site to buy priligy Outgoing Prime Minister Morgan Tsvangirai is a leader of the opposition group

3 odpowiedzi
odpowiedział 4 miesiące temu
Według mnie korekta lakieru w przypadku tak starego, wiekowego auta się nie opłaca, ale zrobisz jak będziesz chciał. Pewne jest jednak to, że dzisiaj zrobisz korektę lakieru, a za pół roku będzie to samo tylko w innym miejscu. No taka jest prawda ziomek.

odpowiedział 4 miesiące temu
Korekta lakieru w Gdańsku? IMO znacznie lepiej wychodzi to w Warszawie. Zdaję sobie sprawę oczywiście, że masz kawałek i trzeba byłoby wybrać się w podróż, wziąć przynajmniej kilka dni urlopu, ale jeśli chcesz zrobić coś naprawdę solidnie i za dobre pieniądze (Omega rzeczywiście ma już swoje lata, więc nie dziwię się, że nie chcesz wchodzić w ostre koszty), to według mnie najlepiej poradzi sobie z tym VW Garage. Oni robią w zasadzie wszystko jeśli chodzi o car detaling, więc spokojnie zrobią też korektę lakieru. Licz się, że za 1 element zapłacisz pewnie około 500 złotych (ja robiłem kilka lat temu zderzak i jestem mega zadowolony, idealny odcień, nic się nie złuszcza etc.), ale przynajmniej masz pewność, że wszystko będzie tak, jak trzeba. 

odpowiedział 4 miesiące temu
Chyba sobie żartujesz! Chcesz korektę lakieru, a jeździsz starą, zajeżdżoną Omegą! Dobre sobie. Weź człowieku jedź na szrot, oddaj ten samochód tam za darmo. Żeby ci jeszcze nie kazali za takiego strucla dopłacać. Serio mówię.

Twoja odpowiedź

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Oceń ten artykuł

Korekta lakieru Gdańsk. Kogo możecie mi polecić?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen
Czy ciągnik rolniczy jest środkiem transportu?

Bartosz Śledź

3 miesiące

Historia motoryzacji na świecie

Bartosz Śledź

4 miesiące

Czym zajmuje się mechanik samochodowy?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Co ile wymiana oleju?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Ile kosztuje naprawa wgniecenia w samochodzie?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Jak woskować auto?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Korekta lakieru Gdańsk. Kogo możecie mi polecić?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Napisz komentarz ...