CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Mercedes łatwy w obsłudze? Co sądzicie?

Forum dyskusyjneKategoria: DyskusjeMercedes łatwy w obsłudze? Co sądzicie?
zapytał 4 miesiące temu
Zastanawiam się nad zakupem mercedesa. Słyszałem jednak, że są one bardzo trudne w serwisie. Czy ktoś z was może coś oo tym powiedzieć? Czy mogą być one trudne w serwisie?

3 odpowiedzi
odpowiedział 4 miesiące temu
Jeszcze nie widziałem mercedesa łatwego do serwisowania. Nawet samochód, który ma dziesięć lat nie nadaje się do samodzielnego serwisu. Ja kiedyś miałem taki samochód i z niektórymi usterkami nie umiały poradzić sobie nawet doświadczone warsztaty. Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i tyle. Nawet do wymiany jakiś pierdół. Z tego co słyszałem to dwudziestoletni samochód może nadawać się do jakiegoś samodzielnego serwisu. Jeśli samochód jest zadbany to jeszcze lepiej. W takich starszych modelach bardzo dobrze odkręca się śruby.

odpowiedział 4 miesiące temu
No stare mercedesy, ale dwadzieścia lat plus mogą być naprawdę bardzo przyjemne w naprawie. Wszystko robi się z uśmiechem na ustach. No i przede wszystkim warto wiedzieć, że mercedesy są naprawdę trwałymi samochodami. Mają tanie części. No i oczywiście mercedes to jest to. Ja kocham te samochody. Jestem ich prawdziwym miłośnikiem. No i przede wszystkim lubię dłubać w tych samochodach, bo to jest naprawdę przyjemne. Z moim mercedesem jeździłem tylko na przeglądy, a tak to wszystko sam robiłem.

odpowiedział 4 miesiące temu
Dokładnie. Mercedesy naprawdę bardzo dobrze się naprawia. Też kiedyś miałem taki samochód. To było naprawdę bardzo proste. Nie wiedziałem, że dzięki pomocy kolegów i poradom można tak łatwo i bezstresowo naprawić samochód. Tylko z tego co zauważyłem dostęp do świec żarowych był trochę trudny. Musiałem się trochę natrudzić, żeby się do nich dostać, bo na początku trzeba było wyjąć kolektor.

Twoja odpowiedź

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Oceń ten artykuł

Mercedes łatwy w obsłudze? Co sądzicie?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen
Czy ciągnik rolniczy jest środkiem transportu?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Historia motoryzacji na świecie

Bartosz Śledź

4 miesiące

Czym zajmuje się mechanik samochodowy?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Co ile wymiana oleju?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Ile kosztuje naprawa wgniecenia w samochodzie?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Jak woskować auto?

Bartosz Śledź

4 miesiące

Czekamy na Twój komentarz